Dzień Babci i Dziadka w klasie 0A

• 2023-02-06 12:11:04
  • Szkoła podstawowa, Aktualności

Dzień Babci i Dzień Dziadka, to niezwykłe dni, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków, pełne radosnych uśmiechów, wzruszeń i łez. W życiu każdego dziecka, dziadkowie zajmują szczególne miejsce.

Dzień Babci i Dziadka w klasie 0A

Z okazji Dnia Babci i Dziadka dzieci w klasie Oa wraz z wychowawczynią Danutą Różańską przygotowały specjalny dla Nich program artystyczny:  recytowały okolicznościowe wiersze, śpiewały piosenki, wyrażając w ten sposób swoją miłość i wdzięczność za ich trud i oddanie. Każdy wnuczek i wnuczka własnoręcznie wykonały również dla swoich ukochanych dziadków drobny upominek. Obchody Dnia Babci i Dziadka odbyły się 3 lutego 2023r., licznie przybywający do naszej szkoły goście zasiadali na przygotowanych dla nich miejscach. Na twarzach dzieci widać było dumę i ogromną radość. Po uroczystości dziadkowie zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.